Huyu Güzel Bir Beyle Tanışmak İstiyorum

Selamlar herkese İyi şanslar nasılsınız İzmir de yaşıyorum ciddi düşünen beyler bu satırları ben yazarken dikkatli okuyun sonrasında bana mesaj atınız kendimden bahsedeyim Sade, saygılı ve asil bir yürek adamı arıyorum. Her zaman güven, samimiyet ve sadakatli bir adam arıyorum. Bana herhangi bir yerde sarılmaktan ve beni güvende ve sevilmiş hissettirmekten korkmayan bir adam. Ve beni her zaman mutlu edecek sarılınca ona bütün duygularımı yitirip sarıldığımda kalbimde mutlu edecek birisini arıyorum Beni nasıl dinleyeceğini bilen bir adamdan hoşlanırım.! Yuva kurarken eşyalarımızı alırken kafasına göre değil de beraber aynı kararlar vererek almak istiyorum bana sert davranacak ve bana bağıracaksan şimdiden bu satırları okuma ben öyle erkek istemiyorum beni seviyorsa bana bağırmasını değil bana sadık davranmasını istiyorum bana verecek çok sevgisini ve beni tamamlayan ve aynı zamanda gerçek aşkı arayan o adamı arıyorum.

Amacına ulaştığında kendini tam hisseden, kibar, sevecen ve sorumluluk sahibi, bana dokunduğunda tenimi diken diken eden,  birbirimizin gözlerine bakıp bana huzuru ileten o insanı bulmak isterim. .. Bunu okuduğunda, sen olabileceğini hissettiysen, mesajını bekliyorum.😊😊

Bu ilan sahibi en son 11 saat önce aktifti kendisine gizli mesaj gönderebilirsiniz. (GİZLİ MESAJINIZ BİLDİRİM OLARAK GÖNDERİLECEKTİR)